Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Активізація медіатворчості школярів шляхом використання сучасних онлайн-інструментів
»
Взяти участь Всі події

Наука, що вивчає живу природу - Біологія

Біологія

Для кого: 6 Клас

0 проходжень

4 запитань

09.06.2022

24

0

Вміст уроку:

Опис, який учні побачать перед початком тестування

Вітаю. У цьому уроці міститься чи не найголовніша ланка усього навчального курсу з "Біології 6 клас". Зараз ми починаємо знайомство, а далі і оволодіння однією із захоплюючих та важливих наук в історії людства. Наукою про життя.

Завдання №1 Теоретичний блок

Вітаю!

Зараз розпочинаємо курс Біології за 6 клас.

Для опрацювання матеріалів та даних вам знадобляться:

Зошит у клітинку (48 аркушів вистачить), кулькова ручка, олівець середньої твердості, ластик, лінійка та усвідомлення того, що знання, отримані у межах даного курсу, будуть необхідні вам на протязі усього життя, так як наука, яку ми починаємо вивчати охоплює усе живе навколо нас і нас самих, та зв'язки між живими організмами та їх угрупуваннями.

Виникає питання: "Навіщо мені вивчати Біологію, адже я у майбутньому хочу стати програмістом, інженером, водієм, будівельником, юристом, бізнесменом, президентом!"

Будь яка професія чи заняття складається із ряду обов'язків та завдань, які виконує ЖИВА людина. Саме з ЖИВОЇ природи людина знаходить джерела харчування. І найголовніше - здоров'я людини, також підтримується завдяки дослідженням Живої природи та організму самої людини. Тому, казати що Біологія вас не стосується - це як давати самому собі ляпаса)

Слід запам'ятати іще дещо. Біологія - це наука, яка розвивається завдяки суміжним дослідженням з напрямів математики, хімії, фізики, філології, тому досконале володіння даними науками у межах нашого курсу буде величезним кроком до успішного КОМПЛЕКСНОГО навчання.

Із вступним словом закінчили, тож давайте починати!Завдання №2 Вільне введення тексту

Почнемо з того , що, приблизно 4,5 мільярди років тому сформувалася наша планета. Земля унікальна у нашій сонячній системі, бо на її поверхні існує життя...

Так, є докази, що і на інших планетах, можливе життя, але далі одноклітинних форм розвиватися йому не дають екстремальні умови: низька чи висока температура, відсутність повітря, відсутність вологи, відсутність комплексу і балансу тих умов, які існують на нашій планеті. На Землі на стільки комфортно, що життя не тільки існує а набуває різних форм і видів.

То що ж вивчає наука біологія? Розберемося з латинню. Біос - життя, логос - вчення. Біологія - наука, що вивчає життя в усіх його проявах. Будову, функції, місця існування та взаємодію живих організмів.

Нижче подаю деякі біологічні науки.

Завдання №3 Теоретичний блок

Термін "Біологія" був вперше запропонований Цими видатними вченими незалежно один від одного.


Хоча спостереження за природничими процесами, рослинами і тваринами велися задовго до заснування біології, як окремої науки. Ці мислителі та вчені греки, одні із найвідоміших:

На протязі сотень років біологія повнилася новими знаннями і вдосконалювалася новими методами та прийомами для її вивчення, навіть сьогодні у цю хвилину відбувається чергове дослідження та відкриття.

Завдання №4 Вільне введення тексту

Макс. балів: 10 з 10 (100%)

Усі відповіді записати та викласти у форматі питання - відповідь.

Опис, який учні побачать після проходження тестування

Вітаю. Тепер ви маєте уявлення про науку "Біологія" та тих, хто не шкодував своїх сил, щоб прийдешні покоління у повній мірі продовжували розкривати таємниці природи.

Опис уроку (учням цей опис не показується):

Перший урок. Вступ до курсу з предмету "Біологія 6 клас". Основні положення та науковці, які залишили свій слід в історії розвитку науки.

Рефлексія від 0 учнів

Сподобався

0 0

Зрозумілий

0 0

Потрібні роз'яснення

0 0