Конструктор уроків
Доброго ранку всім.
1

НАГАДУЮ, що на першу частину музики виконуєм біг на пальчиках, а на другу - стрибки на двох ногах.
Молодці!
Про яку пору року ця музика?
2
Спочатку потрібно гарненько розспіватися.
А тепер давайте повторимо пісеньку "Щебетала пташечка"
Шановні батьки, відео анімоване та субтитрами-підказками. Спочатку ознайомтеся з таночком і музикою до нього, а потім розучить його елементи.
Рухи таночка: руки на поясі , повороти тулуба вправо-вліво; виставляємо ніжку на каблучок; плещемо в долоні та кружляємо.
Чекаю на відео-запис виконання рухів таночка( можна без музичного супроводу). Якщо дитині складно- розучіть один елемент таночку.
3
Лялечка запрошує вас до гри "Сонечко і дощик".
А тепер беремо будь-які доступні музичні інструменти, за їх відсутності використовуємо саморобні(олівец зі склянкою, цеглинки лего, пляшечки з крупою тощо), сідаємо на килимок і намагаємся відтврити ритмічний малюнок мелодії.
Гра на ДМІ.

Рефлексія від 0 учнів
Сподобався:
Так: 0
Ні: 0
Зрозумілий:
Так: 0
Ні: 0
Потрібні роз'яснення:
Ні: 0
Так: 0