Конструктор уроків
1
Вітаю, мій 1-Б.
Осінь.... Пора шкільних дзвоників, дощів та листопадів. Хтось полюбляє ходити в ліс в пошуках грибів, хтось - помилуватись осінніми кольорами, а є ті, хто полюбляє ходити на риболовлю.
Сьогодні я пропоную вам поєднати осінь з рибалкою та створити аплікацію "Ловись, рибко..."

Підготуйте альбом "Маленький трудівничок", осіннє листя та клей.
2
Працювати будемо на ст. 11-13.
обережно відриваємо ст.11 (можна не відривати, але так буде зручніше)
назбирайте осіннього листя
виріжте із листочків деталі рибок
складіть та наклейте рибок на основі
домалюйте рибкам очі та ротик
БАТЬКАМ: щоб листя гарно клеїлось, його потрібно висушити (покласти в книжку або прогладити праскою


3
Покажи свою роботу.
Розуміючи ситуацію з листям, роботу чекатиму до 13.10
Рефлексія від 23 учнів
Сподобався:
Так: 23
Ні: 0
Зрозумілий:
Так: 23
Ні: 0
Потрібні роз'яснення:
Ні: 23
Так: 0