Добрий день, шановні семикласники. Вітаю вас з останнім навчальним днем третьої чверті та початком весняних канікул. Більшість із вас старанно працювали протягом усієї чверті, тому вам сьогодні задаю лише повторити вивчений матеріал про самостійні частини мови. До речі, вам за урок виставлю ЗАРАХОВАНО, хоч ви й не надішлете роботу.
Тим же, хто не виконав останню контрольну роботу за 14.03, задаю її ще раз. Виконайте її сьогодні.
Всім вам, діти бажаю гарно відпочити на канікулах.












