Конструктор уроків
2
Чому ми не можемо вважати людину твариною, хоча відносимо її до царства Тварини?
Рефлексія від 9 учнів
Сподобався:
Так: 9
Ні: 0
Зрозумілий:
Так: 8
Ні: 1
Потрібні роз'яснення:
Ні: 9
Так: 0