Конструктор уроків
1
Доброго ранку!
На тому уроці ми з вами почали повторювати частину мови,а яку ви мені підскажете,відгадав загадку
Дуже я люблю всі дії
І що хочеш, я умію,
Є у мене вид і час,
Спосіб маю повсякчас.
Лиш учіть мене сумлінно,
Озовусь я неодмінно.
Вмію діяти чудово,
Отже, звусь я ….
Так,це дієслово
На які питання відповідає дієслово?
2
У дієсловах також можно визначати рід,число і час
Ось сьогодні ми з вами над цим і попрацюємо
Давайте згадаємо
Який буває рід?
Жіночий,чоловічий і середній
Який буває час?
Минулий,теперешній і майбутній
Яке буває число?
Однина і множина
А тепер попрацюйте самостійно над вправою письмово

Рефлексія від 9 учнів
Сподобався:
Так: 9
Ні: 0
Зрозумілий:
Так: 9
Ні: 0
Потрібні роз'яснення:
Ні: 8
Так: 1