Ознайомити учнів з Червоною книгою України; узагальнити знання про значення природи в житті людей та їхній вплив на довкілля; розвивати спостережливість, вміння порівнювати і встановлювати причинно-наслідкові зв'язки; виховувати почуття стурбованості за сучасний стан природи, дбайливе ставлення до неї.













