Урок для учнів 3 класу елементарного підрівня школи мистецтв.
Конструктор уроків
Урок для учнів 3 класу елементарного підрівня школи мистецтв.
Мистецтво – це мова, а митець – це той, хто нею володіє. На цьому уроці ми говоримо про те, що ще важливоше: про тебе ! Адже кожен з вас – це справжні
Для повного перегляду потрібно придбати матеріал
1
Перш ніж говорити про "Я – митець", давай подумаємо, що таке "Я-образ" . Це як ваша особиста картинка в голові. Подумайте та дайте відповідь на запитання: "Який я? Що я вмію? Що мені подобається?"
Уяви, що ти – герой своєї улюбленої книги. Який ти? См
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Як бачиш, великі митці забирають найрізноманітніші "коди" – рухи, звуки, форми, кольори, діалоги – щоб втілити свої оригінальні задуми та створити нез
Для повного перегляду потрібно придбати матеріал
Рефлексія від 3 учнів
Сподобався:
Так: 3
Ні: 0
Зрозумілий:
Так: 3
Ні: 0
Потрібні роз'яснення:
Ні: 3
Так: 0