Конструктор уроків
1
Урок 20. Перевірка можливих помилок в алгоритмі. Ігри та стратегії перемоги.
Цілі:
навчальна: дізнатися яких помилок можна припуститися під час складання алгоритмів; що називають виграшною стратегією;
розвивальна: розвивати уважність, пам’ять, мовлення, логічне мислення, навички самостійної роботи на комп’ютері;
виховна: виховувати самостійність та відповідальність, працелюбність, акуратність у роботі.
Тип уроку: засвоєння нових знань, формування вмінь і навичок.
Обладнання та наочність: дошка, комп’ютери, презентація.
Програмне забезпечення: браузер, підключення до мережі Internet.
Хід уроку
І. Організаційний етап
привітання;
перевірка присутніх;
перевірка готовності учнів до уроку.
ІІ. Актуалізація опорних знань.
ІІІ. Мотивація пізнавальної діяльності.
ІV. Вивчення нового матеріалу
Пояснення вчителя з елементами демонстрування презентації
(використовуються можливості локальної мережі кабінету або проектор)
Робота з підручником: § 20. ст. 116-120
V. Фізкультхвилинка
Хто здоровим хоче буть, про зарядку не забудь.
Руки вгору, руки вниз, на сусіда подивись,
Руки вгору, руки в боки і зроби чотири кроки,
Дерева високі-високі, травичка низенька-низенька,
Вітер дерева колише, гойдає, то вниз пригинає.
Птахи з дерев летять, відлітають, а учні тихенько на місця сідають.
VІ. Засвоєння нових знань, формування вмінь
Робота за комп’ютером
Інструктаж учителя.
Підручник ст. 118-120
2) Практична робота за комп’ютерами.
3) Вправи для очей.
Поглянемо вправо, поглянемо вліво, і вгору, й додолу, і навкруги,
Від праці очі нехай відпочинуть, зарядку для них я зроблю разів три!
VІІ. Підбиття підсумків уроку
Оцінюємо свої знання і вміння
Я знаходжу помилки в алгоритмах і виправляю їх.
Я можу навести приклад ігор і стратегій перемоги.
Рефлексія від 1 учня
Сподобався:
Так: 0
Ні: 1
Зрозумілий:
Так: 0
Ні: 1
Потрібні роз'яснення:
Ні: 1
Так: 0
Створення й уведення структури таблиць. Поняття таблиці, поля, запису. Створення таблиць, означення полів і ключів у середовищі СКБД. Властивості полів, типи даних.