Вправа:

На встановлення послідовності "Магічне перетворення: від зернятка до листочка"

31.03.2026
0 0
4 Клас
На встановлення послідовності

34

83

0

0

Опис вправи:

У цій вправі учням пропонується відновити правильну послідовність розвитку насінини квасолі від моменту її пробудження до появи молодої рослини. Діти мають уважно проаналізувати кожен етап росту, звертаючи увагу на те, як спочатку з’являється корінець для пошуку води, а вже потім ніжне стебло пробивається до світла. Таке завдання розвиває логічне мислення та допомагає наочно побачити дивовижне перетворення маленького зернятка на живе стебельце.

Вміст вправи:

Увійдіть у свій профіль на Всеосвіті, щоб видати цю вправу учням.

Персональне посилання:

https://vseosvita.ua/learning/app/4198-0-46eb30008e46

Код вправи для вбудування:

<iframe src="https://vseosvita.ua/learning/app/4198-0-46eb30008e46" width="100%" height="500" frameborder="0" allowfullscreen webkitallowfullscreen mozallowfullscreen></iframe>

Доступ по QR-коду:

Щоб видати цю вправу вашим учням, без жодних обмежень, скопіюйте персональне посилання, або продемонструйте QR-код. Результати роботи ваших учнів буде збережено у кабінеті вправи.

Рекомендуємо

Акутаґава Рюноске "Павутинка". – На встановлення послідовності

Акутаґава Рюноске "Павутинка". – На встановлення послідовності

292

Аватар профіля Леоненко Ніна Іванівна
Зарубіжна література
7 клас

20 грн

Іван Нечуй-Левицький "Запорожці". На встановлення послідовності

Іван Нечуй-Левицький "Запорожці". На встановлення послідовності

119

Аватар профіля Бессараб Антоніна Анатоліївна
Українська література
5 клас

21 грн

На встановлення послідовності «Симфонія почуттів Оллі та Дженні» 🎶«Історія кохання» Ерік Сігел

На встановлення послідовності «Симфонія почуттів Оллі та Дженні» 🎶«Історія кохання»  Ерік Сігел

104

Аватар профіля Саєнко Марина Сергіївна
Зарубіжна література
9 клас

20 грн

На встановлення відповідності. Тіла і речовини (ЯДС, 3 клас)

На встановлення відповідності. Тіла і речовини (ЯДС, 3 клас)

44

Аватар профіля Сікач Алла Вікторівна
Я досліджую світ
3 клас

20 грн

В. Нестайко "Чарівний талісман". Вправа " Віднови послідовність"

В. Нестайко "Чарівний талісман". Вправа " Віднови послідовність"

125

Аватар профіля Бессараб Антоніна Анатоліївна
Українська література
5 клас

20 грн

Г. Тютюнник "Дивак". Вправа "Віднови послідовність"

Г. Тютюнник "Дивак". Вправа "Віднови послідовність"

123

Аватар профіля Бессараб Антоніна Анатоліївна
Українська література
5 клас

20 грн

Схожі вправи

З'єднувальник «Як народжується зірка» Кирило Безкоровайний

З'єднувальник  «Як народжується зірка» Кирило Безкоровайний

219

Аватар профіля Ратушняк Світлана Федорівна
Я досліджую світ

Ланцюги живлення в природі: розташуй організми у правильному порядку

Ланцюги живлення в природі: розташуй організми у правильному порядку

185

Аватар профіля Левицька-Терентюк Мар'яна Іванівна
Я досліджую світ
2—4 клас

Ланцюги живлення: розташуй організми у правильному порядку

Ланцюги живлення: розташуй організми у правильному порядку

223

Аватар профіля Левицька-Терентюк Мар'яна Іванівна
Я досліджую світ
2—4 клас

Чия це тінь?

Чия це тінь?

235

Аватар профіля Левицька-Терентюк Мар'яна Іванівна
Я досліджую світ
5—6 років та 1—2 клас

Атлантичний І Північний Льодовитий океани. Вікторина

Атлантичний І Північний Льодовитий океани. Вікторина

219

Аватар профіля Гоцуляк Тетяна Іванівна
Я досліджую світ
4 клас

Будова Сонячної системи

Будова Сонячної системи

166

Аватар профіля Брушньовська Олена Володимирівна
Я досліджую світ
4 клас
✖
↑