Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації. Співпраця із закладами освіти. Дізнатись більше про сертифікати.
30 академічних годин
Видається сертифікат із зазначенням академічних годин
Дистанційна
Ви самі обираєте зручний для Вас час
Ви самостійно вирішуєте коли почати та завершити проходження курсу.
Курс розкриває особливості створення освіти в інтересах сталого розвитку та з цією метою пропонує дієвий інструментарій.
Ви усвідомлюєте або лише намагаєтеся зрозуміти необхідність освіти на користь сталого розвитку для побудови безпечного майбутнього? Прагнете зрозуміти як організувати освітній процес на досягнення цілей сталого розвитку? Маєте намір осягнути як це оптимально зробити? Бажаєте отримати дорожню карту з впровадження цілей сталого розвитку у власну педагогічну діяльність?
Тоді гайда реєструватися на курс!
Неймовірно низька вартістьнавчання при високій якості навчальних програм.
Офіційність документів можна перевірити за посиланням.
Пройти навчання можливо за індивідуальним прискореним графіком.
Можливість оплати курсу за рахунок Вашої організації.
Підсумкова атестація в дистанційному режимі.
Часті формування нових навчальних груп. Групи формуються щодня.
Поєднання навчання і роботи, так як навчання проходить в дистанційному режимі.
Після закінчення навчання видається Сертифікат про проходження курсу із зазначенням академічних годин, офіційність якого можна перевірити за посиланням. *Документ видається лише в електронному форматі.
Глобальні проблеми, такі як зміна клімату, диктують необхідність невідкладної трансформації нашого способу життя, нашого менталітету та звичок. Для того щоб ці зміни стали реальністю, нам потрібні нові практичні навички, ціннісні орієнтири та поведінкові установки, які забезпечать побудову стійкіших суспільств.
Освіта – це одночасно самостійна мета та засіб для досягнення цілей сталого розвитку. Вона є не тільки невід'ємною частиною, а й ключовим чинником сталого розвитку, що й має мотивувати заклади освіти впроваджувати цілі сталого розвитку в освітній процес.
Педагогічні працівники/працівниці закладів загальної середньої освіти (учительство всіх навчальних дисциплін, директори/директорки та їх заступники/заступниці, керівники/керівниці гуртків, психологи/психологині, виховательки/вихователі групи продовженого дня, бібліотекарі/бібліотекарки); педагогічні працівники/працівниці закладів позашкільної освіти (директори/директорки, методисти/методистки, керівники/керівниці гуртків, керівники/керівниці гуртків наукових секцій МАН); педагогічні працівники/працівниці закладів дошкільної освіти (директори/директорки та їх заступники/заступниці, методисти/методистки, виховательки/вихователі, керівники/керівниці гуртків); педагогічні працівники/працівниці закладів вищої освіти (викладацька спільнота, куратори/кураторки); консультанти/консультантки центрів професійного розвитку педагогічних працівників/працівниць; батьки.
удосконалювати та розвивати професійні компетенції педагогічних працівників і працівниць із впровадження цілей сталого розвитку в освітній процес закладів освіти.
розглянути актуальність та сутність сталого розвитку;
знати цілі сталого розвитку;
охарактеризувати ключові компетенції в галузі сталого розвитку;
оволодіти педагогічними підходами та методами навчання, які варто використовувати в освіті на користь сталого розвитку;
проаналізувати конкретні завдання навчання, теми та методики навчання на досягнення цілей сталого розвитку;
зрозуміти особливості організації освітнього процесу закладу освіти в інтересах сталого розвитку;
отримати варіації вправ та інтерактивних методів на досягнення цілей сталого розвитку;
усвідомити зв’язок між завданнями навчання та міждисциплінарними компетенціями у сфері сталого розвитку; між правами людини та цілями сталого розвитку суспільства;
удосконалити вміння підбирати, створювати, адаптувати, трансформувати та комбінувати різноманітні вправи та методи навчання на користь сталого розвитку;
розвивати навички педагогіки партнерства; вміння критично та аналітично мислити; вміння працювати з цифровими технологіями; вміння організовувати навчання на основі досвіду та проводити рефлексію;
підвищувати професійну компетентність;
мотивувати педагогічну спільноту до конструювання освіти на користь сталого розвитку.
Після опанування курсу слухачі/слухачки будуть:
знати: поняття «сталий розвиток», «компетенції», «громадяни стійких суспільств», «водний слід», «екологічний слід»; складові концепції сталого розвитку; цілі в області сталого розвитку; ключові компетенції в галузі сталого розвитку; основні педагогічні підходи та методи навчання, які варто використовувати в освіті на користь сталого розвитку; опис конкретних завдань навчання, теми та методики навчання на досягнення цілей сталого розвитку; приклади вправ і інтерактивних методів навчання на реалізацію цілей сталого розвитку;
розуміти: актуальність і сутність сталого розвитку суспільства; передумови реалізації сталого розвитку; значення Конференції ООН з навколишнього середовища і розвитку (1992 р.); універсальний та неподільний характер цілей сталого розвитку; мету концепції освіти на користь сталого розвитку; необхідність реалізації завдань навчання у зв'язку з міждисциплінарними компетенціями у сфері сталого розвитку;
уміти: організовувати освітній процес у закладі освіти на користь сталого розвитку; підбирати, створювати, адаптувати, трансформувати та комбінувати різноманітні вправи та інтерактивні методи на досягнення цілей сталого розвитку; розвивати навички критичного та системного мислення у здобувачів і здобувачок освіти; організовувати навчання на основі досвіду та проводити рефлексію;
бути компетентними: у впроваджені цілей сталого розвитку в освітній процес закладу освіти.
Якщо ви маєте причини не проходити придбаний курс — протягом 60 днів ви можете звернутися в службу зворотного зв'язку з запитом повернути вам кошти за придбаний курс. Повернення коштів відбувається у зручний для вас спосіб на картку, чи ваш внутрішній рахунок.
Якщо минуло понад 60 днів з моменту придбання курсу — кошти можуть бути поверненні виключно на ваш внутрішній рахунок.
Всеосвіта завжди дбає про своїх користувачів та їх інтереси! *
Відгуки користувачів