Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації. Співпраця із закладами освіти. Дізнатись більше про сертифікати.
30 академічних годин
Видається сертифікат із зазначенням академічних годин
Дистанційна
Ви самі обираєте зручний для Вас час
Ви самостійно вирішуєте коли почати та завершити проходження курсу.
Курс спрямований на опановування базовими знаннями з міжнародного гуманітарного права (МГП), поглиблення правової та громадянської компетентності, відповідального ставлення до власного вибору, комплексного погляду на збройний конфлікт та ефективного викладання цих тем у закладах освіти педагогічними працівниками/працівницями.
Неймовірно низька вартістьнавчання при високій якості навчальних програм.
Офіційність документів можна перевірити за посиланням.
Пройти навчання можливо за індивідуальним прискореним графіком.
Можливість оплати курсу за рахунок Вашої організації.
Підсумкова атестація в дистанційному режимі.
Часті формування нових навчальних груп. Групи формуються щодня.
Поєднання навчання і роботи, так як навчання проходить в дистанційному режимі.
Після закінчення навчання видається Сертифікат про проходження курсу із зазначенням академічних годин, офіційність якого можна перевірити за посиланням. *Документ видається лише в електронному форматі.
Україна з 2014 року стала державою, для якої норми міжнародного гуманітарного права перетворилися з теоретичних на життєво необхідні. Бувши суто абстрактними у мирний час, вони перетворюються на механізм виживання та забезпечення життєдіяльності в період збройного конфлікту. Тому розповсюдження знань із міжнародного гуманітарного права – це не тільки обов’язок освіти, це – об’єктивна необхідність і сфера відповідальності усього суспільства та країни в цілому.
Саме цим і викликано внесення змін у навчальні програми з окремих дисциплін щодо впровадження тем міжнародного гуманітарного права, оскільки це питання про кваліфікацію збройного конфлікту на території України, про його міжнародний характер, про нетерпимість до воєнних злочинів, до злочинів проти людяності, про право на правду, про миробудівництво після завершення збройного конфлікту.
Педагогічні працівники/працівниці закладів загальної середньої освіти (вчительство історії, правознавства, громадянської освіти та інших навчальних дисциплін, класні керівники/керівниці, директори/директорки та їх заступники/заступниці, асистенти дітей з особливими освітніми потребами, асистенти вчителів/вчительок дітей з особливими освітніми потребами, керівники/керівниці гуртків, психологи/психологині, соціальні педагоги/педагогині); педагогічні працівники/працівниці закладів позашкільної освіти (директори/директорки, методисти/методистки, керівники/керівниці гуртків, керівники/керівниці наукових секцій МАН); педагогічні працівники/працівниці закладів вищої освіти (адміністрація, викладачки/викладачі історичних та правознавчих дисциплін, куратори/куратори, психологи/психологині); педагогічні працівники/працівниці закладів післядипломної освіти (адміністрація, викладачки/викладачі, завідувачки/завідувачі наукових і навчально-методичних лабораторій); консультанти/консультантки центрів професійного розвитку педагогічних працівників/працівниць; батьки.
опановування базовими знаннями з міжнародного гуманітарного права та якісного його викладання педагогічними працівниками та працівницями в закладах освіти.
Реалізація визначеної мети спрямована на розв’язання таких завдань:
розрізняти сфери застосування права прав людини і міжнародного гуманітарного права;
пояснювати умови, сутність та особливості застосування МГП, «права Гааги», «права Женеви», кваліфікацію міжнародного збройного конфлікту на території України; зміст та особливості застосування принципів МГП щодо ведення воєнних дій для захисту цивільних осіб і цивільних об’єктів; символіку, значення та функції відмітних емблем і розпізнавальних знаків, встановлених МГП; механізм захисту цивільних осіб у міжнародному гуманітарному праві, наслідки порушення заборони безпосередньої участі цивільних осіб у збройному конфлікті;
називати види міжнародних злочинів, наводити їх приклади та відповідальності за них; правила поведінки у період збройного конфлікту та під час надзвичайних ситуацій і пояснювати їх доцільність;
аналізувати роль окремих осіб, організацій і держав у розвитку міжнародного гуманітарного права;
моделювати власну поведінку у разі потрапляння в надзвичайну ситуацію з використанням знань про МГП з метою дотримання особистої безпеки;
опрацювати пропоновані освітні заняття для дієвого викладання міжнародного гуманітарного права у закладах освіти;
удосконалити вміння підбирати, створювати, адаптувати, трансформувати та комбінувати різноманітні матеріали для створення якісних навчальних занять;
знати гуманітарні організації, які діють в період збройного конфлікту та надзвичайних ситуацій та висловлювати власне ставлення до їх діяльності та волонтерської участі в них;
розвивати навички педагогіки партнерства; вміння критично та аналітично мислити; вміння працювати з цифровими технологіями; вміння організовувати навчання на основі досвіду та проводити рефлексію.
Навчання педагогічних працівників і працівниць щодо опановування базовими знаннями з міжнародного гуманітарного права та якісного його викладання в закладах освіти спрямоване на формування в них загальних і професійних компетентностей.
Навчальний курс передбачає онлайн-навчання. Онлайн-навчання відбувається на сайті онлайн-освіти Всеосвіта: https://vseosvita.ua/
Сертифікат із зазначенням кількості навчальних годин.
Якщо ви маєте причини не проходити придбаний курс — протягом 60 днів ви можете звернутися в службу зворотного зв'язку з запитом повернути вам кошти за придбаний курс. Повернення коштів відбувається у зручний для вас спосіб на картку, чи ваш внутрішній рахунок.
Якщо минуло понад 60 днів з моменту придбання курсу — кошти можуть бути поверненні виключно на ваш внутрішній рахунок.
Всеосвіта завжди дбає про своїх користувачів та їх інтереси! *
Відгуки користувачів