Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Дитячі вікові кризи: причини та способи подолання складних періодів розвитку
»
Взяти участь Всі події

Анотація курсу

Курс «Фізичний розвиток дитини теоретико-практичний аспект» спрямований на поглиблення знань, уявлень педагогів щодо фізичного розвитку дітей дошкільного віку. Автором визначено теоретичні засади уточнення понять «фізичний розвиток», «фізичні зміни», «рухові навички», «фізична активність». Запропоновано шляхи фізичного розвитку дітей дошкільного віку. Догляд за дітьми повинні включати гру з фізичною активністю як ключовий компонент розвитку дитини. Послуги повинні пропонувати ігрові дії та ігри, які поєднують фізичну активність з інтересами та здібностями дитини.

Переваги навчання на нашому сайті

Неймовірно низька вартістьнавчання при високій якості навчальних програм.

Офіційність документів можна перевірити за посиланням.

Пройти навчання можливо за індивідуальним прискореним графіком.

Можливість оплати курсу за рахунок Вашої організації.

Підсумкова атестація в дистанційному режимі.

Часті формування нових навчальних груп. Групи формуються щодня.

Поєднання навчання і роботи, так як навчання проходить в дистанційному режимі.

Сертифікат. Сторона №1 Сертифікат. Сторона №2

Видається документ*:

Після закінчення навчання видається Сертифікат про проходження курсу із зазначенням академічних годин, офіційність якого можна перевірити за посиланням. *Документ видається лише в електронному форматі.

 

Актуальність

Фізичний розвиток є аспектом розвитку людини. Розвиток людини включає фізичне, когнітивне та емоційне зростання та зміни. Фізичний розвиток визначається як ріст тіла та його частин, включаючи розвиток м’язів і моторики. Велика моторика стосується навичок, які використовують більші м’язи тіла для стрибків, катання на лижах, їзди на велосипеді або танців. Розвиток дрібної моторики — це розвиток дрібних м’язів, які використовуються під час письма, поводження з ножицями чи тримання виделки під час їжі. Фізичний розвиток також включає зміни в мозку та органах чуття.

Одним із чудових способів досягнення фізичного розвитку є фізичне виховання. Обладнання для ігрових майданчиків може дуже допомогти дітям та полегшити фізичне виховання. Однією з найважливіших речей, яку добре виконує фізичне виховання, є допомога дітям у розвитку та вдосконаленні їхніх рухових навичок:всі види бігу та скелелазіння, в яких діти люблять брати участь; можуть покращити свій баланс і координацію, а також отримають позитивні переваги щодо мобільності.

Однією з головних переваг фізичного виховання та фізичних ігор є те, що вони можуть допомогти покращити як фізичне, так і психічне здоров’я дітей. Кожна дитина, яка займається регулярною фізичною культурою, має набагато більше шансів мати краще фізичне здоров’я, ніж та, яка цього не робить. Для дітей, які піддаються різноманітним фізичним іграм і фізичній активності зі зростаючим рівнем інтенсивності, це допоможе покращити їхнє психічне благополуччя. Діти, які витрачають менше часу на фізичні ігри та ігри, які включають фізичні рухи, можуть помітити підвищений ризик як фізичних, так і психічних проблем зі здоров’ям. І фізичні ігри, і фізична активність допомагають зменшити ризик розвитку ожиріння, хвороб серця, інсульту, раку, діабету 2 типу та високого кров'яного тиску. Це також може допомогти зменшити тривожність і депресію, а також покращити режим сну.

Для того, щоб заохотити дітей бути фізично активними, важливо надати їм можливість бути активними різними способами. Це може включати ігри, участь у спортивних змаганнях, танці або використання ігрового обладнання. Також важливо переконатися, що діти мають доступ до безпечного та відповідного обладнання, щоб вони могли брати участь у фізичних вправах, не травмуючись.

Діти, які граються з гойдалками, ігровими вежами-лобзиками та іншими предметами, мають шанс взаємодіяти та співпрацювати як команда для досягнення певних ігрових цілей. Така взаємодія не тільки покращує соціальну взаємодію, але й покращує знання мови, забезпечуючи розважальний та освітній досвід в одному пакеті.

Фізичні вправи та фізичні ігри дозволяють кожній дитині відкрити та розвинути деякі свої здібності в цей відповідальний час.

Якщо дотримуватись правильним чином, багато з цих дітей продовжуватимуть брати активну участь у таких заняттях у дорослому віці, забезпечуючи їм пристрасть до спортивних занять.

Слід також зазначити, що відмінне дитяче спортивне обладнання та обладнання для фізичної культури для початкових шкіл є дуже корисним для просування фізичного виховання.

Цільова аудиторія

науково-педагогічні працівники, фізичні інструктори, фахівці Центрів професійного розвитку, методисти відділів дошкільної освіти обласних/міських інститутів післядипломної освіти, ОТГ; педагогічні працівники закладів освіти, що забезпечують здобуття дошкільної освіти дітям відповідного віку, батьки.

Мета навчального курсу

удосконалення загальних та фахових компетентностей педагогічних працівників щодо актуалізації креативного мислення, формування евристичного досвіду вирішення складних завдань, активізації інноваційного потенціалу.

Завдання навчального курсу

  • Сформувати у вихователів знання про значення фізичного розвитку дитини дошкільного віку.

  • Систематизувати наукові уявлення вихователів про фізичний розвиток дитини дошкільного віку.

  • З’ясувати, як можливості немовлят і дітей для рухливих ігор впливають на весь інший розвиток і навчання. Які види рухів їм потрібні, щоб добре розвиватися? Чому одні діти постійно в русі, а інші уникають рухової діяльності, і як ми можемо підтримати їх усіх, щоб отримати те, що їм потрібно? Що заважає або стримує прагнення дитини добре фізично розвиватися? Як ми можемо підтримати дітей, щоб вони рухалися стільки, скільки вони хочуть і потребують — безпечно та цілеспрямовано?

Самостійна робота і практичні завдання побудовані на основі розв'язання проблем: використання логіки, а також уяви, щоб зрозуміти ситуацію та знайти розумне рішення; здатність розв’язувати проблеми пов’язані з рядом інших навичок, зокрема: аналітичні здібності, інноваційне та креативне мислення, латеральне мислення, адаптивність і гнучкість, урівноваженість, ініціатива, стійкість (щоб переоцінити, коли ваша перша ідея не працює), командна робота (якщо розв'язання проблем є командною роботою), навички впливу.

Очікувані результати навчання

розвиток професійних компетентностей, усвідомлення щодо наявності контролю за власними діями для входження у творчий процес; здійснювати збір та аналіз інформації у вирішенні поставленого завдання; уміння здійснювати рефлексивний аналіз процесу й отриманого результату.

Опис досягнутих результатів навчання

Теоретичні знання про поняття фізичний розвиток», «фізичні зміни», «рухові навички», «фізична активність». Інтерпретація інформації: про типи людського розвитку та як правильно її інтерпретувати щодо фізичного розвитку дитини. Запам’ятовування інформації: отримання знань щодо способів та засобів фізичного розвитку дитини. Застосування знань: використовуйте свої знання, щоб відповісти на запитання про навички, які розвиваються у дітей у результаті фізичного розвитку. Знання про розвиток людини, її фізичні зміни.

Уміння (навички): працювати в команді, використовувати сучасні інноваційні технології в організації освітнього процесу ЗДО, допомагати дітям максимально адаптуватися до нового середовища, співпраця з батьками допомогти їм дізнатися, що адаптивність належить до початкової реакції або реакції дитини на нові події, людей та ідеї.

Навчальний план 30 годин

Програма підвищення кваліфікації
Найменування розділів, модулів, тем
Всього
годин
Лекції
Самостійна
робота
Практична
робота
Години
контролю
Вид
контролю
Модуль 1. Фізичний розвиток дітей дошкільного віку
1. Фізичний розвиток дітей дошкільного віку: теоретичні аспекти.
2. Що таке руховий або фізичний розвиток.
3. Мета фізичного розвитку дитини.
Всього годин: 10
Лекції: 4
Самостійна робота: 0
Практична робота: 4
Години
контролю:
2
Вид контролю:Тест + Проєкт
Модуль 2. Діяльність, що стимулює фізичний розвиток
1. Заходи з активізації фізичного розвитку дошкільника.
2. Іграшки для фізичного розвитку дитини.
3. Підтримка фізичного розвитку дитини під час розпорядку дня.
Всього годин: 10
Лекції: 4
Самостійна робота: 0
Практична робота: 4
Години
контролю:
2
Вид контролю:Проєкт
Модуль 3. Сприяння здоровому фізичному розвитку дитини
1. Аспекти фізичного розвитку дитини.
2. Фізичне виховання і розвиток дітей дошкільного віку.
3. Умови для оптимального фізичного розвитку дитини.
Всього годин: 10
Лекції: 4
Самостійна робота: 0
Практична робота: 4
Години
контролю:
2
Вид контролю:Тест + Проєкт

Відгуки користувачів

590 грн Зареєструватися

Обсяг курсу: 30 академічних годин

*Всеосвіта гарантує 100% повернення коштів!

Якщо ви маєте причини не проходити придбаний курс — протягом 60 днів ви можете звернутися в службу зворотного зв'язку з запитом повернути вам кошти за придбаний курс. Повернення коштів відбувається у зручний для вас спосіб на картку, чи ваш внутрішній рахунок.

Якщо минуло понад 60 днів з моменту придбання курсу — кошти можуть бути поверненні виключно на ваш внутрішній рахунок.

Всеосвіта завжди дбає про своїх користувачів та їх інтереси! *

Інформація про організацію

Найменування:
ТОВ «Всеосвіта».
Мова навчання:
Українська.
Адреса для листування:
04080, м.Київ, вул. Кирилівська, будинок 82, офіс 256.
Режим і графік роботи:
з 9.00 до 18.00, перерва на обід з 13.00 до 14.00.
Контактний телефон:
Служба підтримки 0 (800) 331 031 (дзвінок безплатний).