Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Дотримання академічної доброчесності у використанні інтернет-джерел для освітнього контенту
»
Взяти участь Всі події

Анотація курсу

Курс «Адаптація — рецепти успішного розвитку дитини» спрямований на поглиблення знань, уявлень педагогів щодо важливих етапів розвитку дитини дошкільного віку. Автором визначено теоретичні засади уточнення поняття «адаптація». Запропоновано вдосконалення процесів діяльності з дітьми та дорослими. Ранні роки мають вирішальне значення для розвитку надійної емоційної прихильності та навичок, які допомагають дітям досягти успіху в житті. Шляхи для майбутніх соціальних і освітніх результатів формуються у ранньому віці, тому дуже важливе раннє втручання для сприяння здоровому розвитку дітей і сімей.

Переваги навчання на нашому сайті

Неймовірно низька вартістьнавчання при високій якості навчальних програм.

Офіційність документів можна перевірити за посиланням.

Пройти навчання можливо за індивідуальним прискореним графіком.

Можливість оплати курсу за рахунок Вашої організації.

Підсумкова атестація в дистанційному режимі.

Часті формування нових навчальних груп. Групи формуються щодня.

Поєднання навчання і роботи, так як навчання проходить в дистанційному режимі.

Сертифікат. Сторона №1 Сертифікат. Сторона №2

Видається документ*:

Після закінчення навчання видається Сертифікат про проходження курсу із зазначенням академічних годин, офіційність якого можна перевірити за посиланням. *Документ видається лише в електронному форматі.

 

Актуальність

Як так виходить, що одні діти люблять ходити в заклад дошкільної освіти, а інші люблять сидіти вдома? Чи вдалий, чи поганий початок визначає твою прихильність до освітнього закладу згодом? Як підготуватися до зустрічі з дітьми, як реагувати на всі їхні емоції? Протягом усього розвитку дитина отримує повідомлення та інформацію з навколишнього світу, формуючи спосіб усвідомлення та розуміння почуттів.Діти вчаться, спостерігаючи. Вони постійно спостерігають за нами, дорослими, коли ми висловлюємо і реагуємо на маленькі та великі емоції. Важливо робити все можливе та моделювати соціально прийнятні способи вираження емоцій і керування ними. Прийнятні способи вираження емоцій пов’язані з культурними та сімейними очікуваннями.

А зустріч з батьками? Ось коли ти спілкуєшся з батьками, вони пізнають вихователя. Як підготуватися до цієї зустрічі, як професійно надати всю інформацію, щоб батьки відчули, що вони в надійних руках. Які пріоритети освітньої діяльності з дітьми в адаптаційний період?

Виявляється, ці знання надзвичайно важливі для вихователів, батьків. Щоб адаптація в закладі дошкільної освіти пройшла безболісно, без зайвого стресу, вона повинна проходити в потрібний момент. І дитина, і батьки повинні бути готові адаптуватися до нової ситуації. Батьки також проходять процес адаптації — їм теж потрібно приділяти увагу. Тому ми хочемо розповісти, як можна успішно провести першу зустріч з батьками.

Цільова аудиторія

педагогічні та науково-педагогічні працівники, фахівці Центрів професійного розвитку, методисти відділів дошкільної освіти обласних/міських інститутів післядипломної освіти, ОТГ; педагогічні працівники закладів освіти, що забезпечують здобуття дошкільної освіти дітям відповідного віку, батьки.

Мета навчального курсу

удосконалення загальних та фахових компетентностей педагогічних працівників щодо актуалізації креативного мислення, формування евристичного досвіду вирішення складних завдань, активізації інноваційного потенціалу.

Завдання навчального курсу

  • Сформувати у вихователів знання про значення адаптації (етапи звикання до нового середовища, вплив різних факторів на адаптацію, як допомогти дитині краще адаптуватися?), інтеграції (залежності, умови, труднощі), співпраці з батьками у розвитку дитини.

  • Систематизувати наукові уявлення вихователів про розвиток дитини дошкільного віку.

  • З’ясувати, чому дитина грається, плаче та чіпляється до батьків щоранку перед тим, як йти в заклад дошкільної освіти? Якщо з освітнім закладом у дитини справді виникла проблема, ви можете подумати, що її потрібно забрати з нього або взагалі змінити.

Самостійна робота і практичні завдання побудовані на основі розв'язання проблем: використання логіки, а також уяви, щоб зрозуміти ситуацію та знайти розумне рішення; здатність розв’язувати проблеми пов’язані з рядом інших навичок, зокрема: аналітичні здібності, інноваційне та креативне мислення, латеральне мислення, адаптивність і гнучкість, урівноваженість, ініціатива, стійкість (щоб переоцінити, коли ваша перша ідея не працює), командна робота (якщо розв'язання проблем є командною роботою), навички впливу.

Очікувані результати навчання

розвиток професійних компетентностей, усвідомлення щодо наявності контролю за власними діями для входження у творчий процес; здійснювати збір та аналіз інформації у вирішенні поставленого завдання; уміння здійснювати рефлексивний аналіз процесу й отриманого результату.

Опис досягнутих результатів навчання

Теоретичні знання про поняття «адаптація». Знання про те, що початок дошкільної освіти — дуже важливий етап у житті дитини та батьків. Це перший крок до дорослішання, початок нових, важливих стосунків і навчання досвіду через гру. Дошкільна освіта має вирішальне значення для майбутнього розвитку та успіху дитини в школі, тому батьки, які відчувають, що заклад дошкільної освіти — це новий досвід, необхідний для дитини, сприяють їй/їй позитивним ставленням до початку роботи в новому середовищі.

Уміння (навички): працювати в команді, використовувати сучасні інноваційні технології в організації освітнього процесу ЗДО, допомагати дітям максимально адаптуватися до нового середовища, співпраця з батьками допомогти їм дізнатися, що адаптивність належить до початкової реакції або реакції дитини на нові події, людей та ідеї.

Навчальний план 30 годин

Програма підвищення кваліфікації
Найменування розділів, модулів, тем
Всього
годин
Лекції
Самостійна
робота
Практична
робота
Години
контролю
Вид
контролю
Модуль 1. Адаптація
1. Адаптація – визначення. Дії, що прискорюють процес адаптації.
2. Заохочення адаптивності: навички, необхідні дітям для досягнення успіху.
3. Ігри для дітей дошкільного віку.
Всього годин: 10
Лекції: 4
Самостійна робота: 0
Практична робота: 4
Години
контролю:
2
Вид контролю:Тест + Проєкт
Модуль 2. Характеристика основних етапів та форм адаптації дитини дошкільного віку до умов освітнього закладу
1. Етапи адаптації дитини до ЗДО.
2. Адаптація в теорії розвитку Піаже.
3. Вплив різних факторів на адаптацію.
Всього годин: 10
Лекції: 4
Самостійна робота: 0
Практична робота: 4
Години
контролю:
2
Вид контролю:Проєкт
Модуль 3. Шляхи оптимізації процесу адаптації
1. Як поговорити з дитиною про дитячий садок.
2. Як дбайливо супроводжувати дитину під час адаптації до дошкільного середовища.
Всього годин: 10
Лекції: 4
Самостійна робота: 0
Практична робота: 4
Години
контролю:
2
Вид контролю:Тест + Проєкт
590 грн Зареєструватися

Обсяг курсу: 30 академічних годин

*Всеосвіта гарантує 100% повернення коштів!

Якщо ви маєте причини не проходити придбаний курс — протягом 60 днів ви можете звернутися в службу зворотного зв'язку з запитом повернути вам кошти за придбаний курс. Повернення коштів відбувається у зручний для вас спосіб на картку, чи ваш внутрішній рахунок.

Якщо минуло понад 60 днів з моменту придбання курсу — кошти можуть бути поверненні виключно на ваш внутрішній рахунок.

Всеосвіта завжди дбає про своїх користувачів та їх інтереси! *

Інформація про організацію

Найменування:
ТОВ «Всеосвіта».
Мова навчання:
Українська.
Адреса для листування:
04080, м.Київ, вул. Кирилівська, будинок 82, офіс 256.
Режим і графік роботи:
з 9.00 до 18.00, перерва на обід з 13.00 до 14.00.
Контактний телефон:
Служба підтримки 0 (800) 331 031 (дзвінок безкоштовний).