Відбудеться в суботу 25 січня о 14:00
Інноваційні освітні технології та методи навчання: практика реалізації в сучасних реаліях
Мета онлайн-конференції:
— вдосконалення компетентностей педагогічних працівників;
— висвітлення особливостей використання інноваційних технологій навчання в організації освітнього процесу;
— вдосконалення предметно-методичної компетентності;
— сприяння безперервному професійному розвитку педагогічних працівників.
в суботу 25 січня о 14:00
Кращі спікери
з реальним
досвідом
Актуальні теми
з практичним
застосуванням
8 годин
підвищення
кваліфікації
АКТУАЛЬНІСТЬ
Сфера освіти, як один із ключових інститутів формування активної громадянської позиції та підготовки конкурентоспроможних фахівців, впливає на економічний розвиток держави й, зокрема, визначатиме процеси післявоєнного відновлення України. Разом з тим, освіта є важливим чинником усебічного розвитку людини як особистості, формування цінностей української національної та громадянської ідентичності, підготовки до самореалізації в суспільстві.
Нинішні тенденції спрямовують освітній процес на формування життєвих цінностей та практичних навичок здобувачів. Тому застосування інноваційних підходів, принципів і технологій навчання є невід’ємною складовою професійної діяльності всіх освітян.
Особливої уваги заслуговує питання реалізації інноваційних освітніх технологій та методів навчання в сучасних реаліях, що характеризуються, з одного боку, інформаційно-цифровою трансформацією, а з іншого — впливом військової агресії, потребою психоемоційної підтримки всіх учасників освітнього процесу.
ТЕМА КОНФЕРЕНЦІЇ
Безперервний професійний розвиток педагогічних працівників передбачає не лише оновлення знань з фахового предмету, а й постійне вдосконалення методики навчання. Зокрема, вчителі закладів загальної середньої освіти повинні вміти застосовувати сучасні підходи та майстерно упроваджувати технології й методики особистісно зорієнтованого, компетентнісного, інтегрованого навчання здобувачів освіти.
Відповідно до Професійного стандарту вчителя загальної середньої освіти важливими є навички і вміння застосування інноваційних технологій навчання освітньої галузі; організації навчання предметів через дослідницьку діяльність; розроблення вправ й завдань для навчального предмета, на основі взаємодії з іншими учасниками освітнього процесу. Застосування інноваційних освітніх технологій сприяє формуванню мотивації та стійкого інтересу до пізнавальної діяльності, розвитку ініціативності та самостійності учнів.
Вивчення та осмислення інноваційного педагогічного досвіду, що стосується методики навчання, впливає на становлення та вдосконалення професійної майстерності вчителя. Активне впровадження інноваційних освітніх технологій та методів навчання у власну педагогічну діяльність є запорукою професійного розвитку.
У бібліотеках Всеосвіти зібрано велику кількість інноваційних методичних матеріалів, що стануть у нагоді для організації якісного освітнього процесу. Запрошуємо відвідати освітянську скарбівницю інноваційного педагогічного досвіду.
ДЛЯ КОГО?
Адміністративні, педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти, методисти, класні керівники та всі небайдужі до теми.
Безплатний
перегляд та участь
Кваліфіковані
експерти-спікери
Вільний доступ
до запису
ПРОГРАМА ТА ДОПОВІДАЧІ ЗАХОДУ
14:00 — 14:15 Відкриття конференції, порядок роботи
Програма конференції передбачає 5 хв. обговорення після виступу спікерів. Модераторка конференції Богдана Смаль розпочинатиме конференцію, слідкуватиме за таймінгом та завершуватиме конференцію.
14:15 — 15:05 (+10 хв. обговорення) — 15:15 Тетяна Сивець,
кандидатка філологічних наук, викладачка української мови і літератури та англійської мови, української мови як іноземної, вчителька Київського міжнародного ліцею «Study Academy» (Toronto Imperial School).
Тема. Нестандартні уроки в мовно-літературній галузі
15:15 — 16:05 (+10 хв. обговорення) — 16:15 Вікторія Лавринчук,
вчителька біології ліцею № 9 «Гармонія» Оболонського району міста Києва.
Тема. STEM-уроки як освітня інновація творчої співпраці
16:15 — 17:05 (+10 хв. обговорення) — 17:15 Анастасія Грідіна,
кандидатка історичних наук, вчителька вищої категорії, авторка методичних матеріалів з історії, громадянської освіти та правознавства, засновниця та власниця комюніті для сучасних вчителів історії в Україні I.PED.UA.
Тема. Сучасні методи інтерактивного навчання: командна робота засобами онлайн-дошки
17:15 — 17:30 Кава-брейк
В окремих випадках цей час може бути використаний для продовження доповіді спікера. Модератор конференції повідомить про перебіг конференції під час онлайн-трансляції.
17:30 — 18:20 (+10 хв. обговорення) — 18:30 Вікторія Шпильова,
директорка Ліцею № 53 Шевченківського району м. Києва, вчителька вищої категорії, педагогічне звання "вчитель-методист", експертка Всеукраїнської школи онлайн.
Тема. Досвід реалізації STEM-навчання в закладі освіти: системний підхід
18:30 — 19:20 (+10 хв. обговорення) — 19:30 Андрій Озарчук,
старший викладач кафедри психології та інклюзивної освіти Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти; науковий співробітник відділу технологій STEM та штучного інтелекту в освіті Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України; AI Expert.
Тема. Створення навчальних відео за допомогою штучного інтелекту
19:30 — 19:45 Підбиття підсумків конференції
В окремих випадках цей час може бути використаний для продовження доповіді спікера. Модератор конференції повідомить про перебіг конференції під час онлайн-трансляції.
По завершенню конференції сертифікат та матеріали конференції будуть доступні для завантаження.
МОДЕРАТОРКА
практична психологиня, фахівчиня ІРЦ, консультантка в психодинамічному методі Позитивної психотерапії, членкиня ГС «Національна психологічна асоціація», сертифікована спеціалістка з МАК, сертифікована арттерапевтка, авторка корекційних зошитів, онлайн-уроків, дидактичних ігор, терапевтичних віршів, казок, арттерапевтичних технік, дихальних практик для дітей з ООП, сертифікована фахівчиня за методиками WISC-IV, Leiter-3, РЕР-3, CASD, Conners-3; фахівчиня в методі TBRI; співавторка курсу «Основи корекційної діяльності в закладах освіти».
ОРГАНІЗАТОРКА
методистка з організації вебінарів на Всеосвіті, кандидатка педагогічних наук. З питань співпраці звертайтеся в особисті повідомлення.