Повномасштабна війна, розв'язана росією проти України, внесла суттєві корективи, зокрема, в освітній процес. Щодня країна-терорист гатить ракетами по закладам освіти, медичним і культурним центрам.
І якщо у центральній частині України люди почуваються більш безпечніше, то у прикордонних районах із недодержавою росією українцям бути в безпеці вкрай важко: обстріли цивільної інфраструктури там не припиняються ні на мить.
Станом на сьогодні у закладах освіти у прикордонних із росією зонах перевіряють наявність укриттів і відповідність їхніх облаштувань заходам безпеки. Бо від цього залежить — відкриються заклади у вересні чи діти вчитимуться дистанційно.
Про це йдеться в сюжеті ТСН.
У Сумах із 40 шкіл лише у половини є підвали. І не всі з них можна використовувати як повноцінні укриття. Їх треба відповідно облаштувати — евакуаційними виходами, вентиляцією, створити запаси води. Загалом таких вимог — два десятки. І виконати їх наразі готові хіба що в половині шкіл.
Ми розташовані на межі 40-кілометрової зони. Тут неважливо — один, два, три, п'ять кілометрів, а важливо, щоб ми мали чіткі умови безпеки з військового боку. Бо якщо буде небезпека обстрілів, то діти будуть точно навчатися онлайн, — заявив міський голова Сум Олександр Лисенко.
Нагадаємо, маніакально невиліковна та психічно хвора росія отримує збочене задоволення, вбиваючи мирне населення, рвучи на шмаття тіло ще живої української дитини.
Головне завдання цивільного населення на сьогодні — вижити за будь-яку ціну. Рятувальники фахово обґрунтували найбезпечніші місця під час ракетних ударів.
Як відомо, педагогічний працівник, під наглядом якого діти прямують до укриття, та керівник закладу освіти, який організовує перебування там дітей, несуть відповідальність за безпеку учасників освітнього процесу в укритті.
Фотоматеріали: скріншот відео
Користувач:
Нікішина Тетяна Олександрівна