Змінились умови видачі ID-картки випускникам загальноосвітніх навчальних закладів. Як повідомляє Державна міграційна служба, школярі випускних класів зможуть оформити документ у першочерговому порядку.
Керівникам обласних управлінь міграційної служби надано доручення щодо організації максимального сприяння процесу оформлення ID-карток випускникам загальноосвітніх навчальних закладів, – розповідають у ДМС.
Нагадаємо, що ID-картка – це документ, який замінить паперовий паспорт задля спрощення процедури перевірки у державних органах. Крім того, електронна картка дозволить не займатися збиранням різноманітних довідок для отримання послуг.
Керівники територіальних підрозділів у співпраці із місцевими управліннями освіти, а також разом з керівниками навчальних закладів проведуть засідання з питання організації прийому учнів в окремо встановлені для цього години. Крім того, на порядку денному прийняття рішення про документування після проведення ряду відповідних перевірок.
Щоб оформити ID-картку вперше, школярам необхідно звернутися до підрозділу ДМС або центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) за своїм місцем реєстрації та надати наступні документи: свідоцтво про народження, паспорти батьків (або одного з них) та довідку про реєстрацію місця проживання (її видає орган реєстрації, сформований місцевою адміністрацією).
Перший паспорт у формі ID-картки видається абсолютно безкоштовно.
Посилання ДМС: https://dmsu.gov.ua
Користувач:
Кремзель Дарія Андріївна