19 грудня 2019 о 09:00
0 0

Всім школярам і студентам видаватимуть Е-квитки

Скористатися тестовою версію можна буде через мобільний додаток.

У 2020-2021 навчальному році Уряд запровадить у тестовому режимі е-квитки для учнів і студентів. Відповідне рішення ухвалено 18 грудня 2019 року на засіданні Уряду.

Скористатися ними буде можна буде завдяки мобільному додатку «ДіЯ», який працює з 16 грудня у бета-версії.

Такі е-документи будуть підтвердженням статусу студента або учня, а також зберігатимуть відповідні права на пільги. Паперові документи продовжують діяти, – розповів прем’єр-міністр Олексій Гончарук.  

Міністерство цифрової трансформації та Міністерство освіти і науки мають технічно забезпечити можливість формування електронних квитків.

Е-студентський та е-учнівський квитки надають всі права на пільги, які мають учні та студенти.


Вас також можуть зацікавити такі матеріали: 

У Києві запроваджують електронні учнівські квитки

Закон про зміни у вищій освіті: які новації очікують на студентів

Джерело: Урядовий портал