Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Використання електронних освітніх інструментів у процесі інтерактивного навчання: дошка Jamboard
»
Взяти участь Всі події
Київ Новини
225
16 липня 2019 о 17:58
pdf Роздрукувати

У Києві запроваджують електронні учнівські квитки

Столичним школярам паперові учнівські замінятимуть на е-картку. Чим корисне таке нововведення та скільки коштуватиме?

Новий навчальний рік для столичних школярів ознаменується отриманням електронних учнівських квитків. Про це повідомили представники департаменту освіти і науки Київської міської державної адміністрації.

З початку 2019/2020 навчального року мешканці столиці отримають право оформити електронні учнівські квитки, які надають право на користування пільговим проїздом у громадському транспорті Києва.

 Хто зможе отримати такий квиток? 

У департаменті освіти зазначають, що отримати електронний квиток зможуть усі учні закладів загальної середньої освіти столиці, за умови, що вони проходять навчання на денній формі.

 Про переваги такої новації 

Нововведення унеможливить підробку учнівських документів і, відповідно, позбавить збитків транспортні компанії міста. Однак, найголовніше – це те, що паралельно із введенням картки відбувається доопрацювання спеціального транспортного додатка, який дозволить спостерігати за маршрутом переміщення дитини. Ця опція буде доступною в особистому кабінеті батьків.

 Як замовити нове учнівське посвідчення? 

Щоб надіслати заявку на оформлення електронного квитка, необхідно виконати декілька кроків:

  1. Зареєструватись на Порталі надання електронних послуг my.kyivcity.gov.ua .
  2. Підтвердити свої дані за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП, ЕЦП) або BankID.
  3. В Особистому кабінеті киянина відкрити електронну послугу «Замовлення учнівського квитка».
  4. Внести дані своєї дитини у відповідні поля форми та додати фото школяра (для документів).

Усе заявку надіслано! Тепер залишилось почекати.

Далі оформлену заявку надсилають до закладу освіти на перевірку. І після підтвердження факту навчання школяра, формується замовлення до типографії. Потім учнівський квиток друкується і передається для користування учнем.

 Скільки це коштуватиме? 

Вперше школярі матимуть можливість отримати електронні учнівські квитки абсолютно безкоштовно, оскільки їхня видача фінансується коштами міського бюджету. Однак, у разі втрати картки для його повторного замовлення необхідно буде сплатити фіксований фінансовий збір.

Посилання на Офіційний портал Києва: https://kyivcity.gov.ua

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.