Завдань в українського Інституту книги (установа системи Мінкульту – Ред.) кілька. Ми будемо працювати зі школами, щоб разом з Міністерством освіти створювати програми з розвитку читання, – анонсував пан Бородянський.
Звичку читання треба формувати у школі, – впевнений очільник МКМС.
Це така ж звичка, як заняття фізкультурою. Цей навик розвивається з дитинства: коли читають батьки, читають діти. Він розвивається зі школи, коли читають в школі. Навіщо це потрібно? Тому що, коли людина читає, її мозок працює, в ньому працює творче начало. Коли ти читаєш, ти все знаєш в голові по-своєму. І це сильно розвиває людину, сильно розвиває мозок, сильно розвиває критичне мислення, – нагадав міністр культури.
Читайте також: Новий шкільний предмет: міністр культури хоче запровадити навчання школярів медіаграмотності
Джерело: nv.ua. Фото: Ельдар Сарахман / pravda.com.ua
Користувач:
Кочевих Олег Олександрович