Нагадаємо, що 29 жовтня у Києві вже відбувалася акція протесту освітян проти правок до законопроєкту про середню освіту, запропонованих парламентарями С.Вакарчуком, І.Совсун та їх однопартійцями з партії «Голос».
На акції 14 листопада вимоги були дещо іншими:

З трибуни під сесійною спорудою Верховною Ради виступили не лише активісти профспілки освітян, а й діючі шкільні педагоги з регіонів – вчителька історії Ніна Доценко (Чернігів) та вчителька початкових класів Ольга Сінокоп (Рівне).
Також слово взяли і студенти – Катерина Давидкова (КНЕУ імені Вадима Гетьмана) та Владислав Момот (НТТУ «КПІ імені Ігоря Сікорського»).
Читайте також: Ґрета Тунберґ та її послідовники-школярі продовжують боротися





Джерело: pon.org.ua