Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

15 жовтня 2019 о 20:07
0 0

Пробне ЗНО-2020: що, де, коли

УЦОЯО опублікувало дати реєстрації та тестування на пробне зовнішнє незалежне оцінювання у 2020 році.

Хтось уже залишив позаду важке, але сповнене емоцій зовнішнє незалежне оцінювання, а на когось тільки чекають лабіринти екзаменів. І щоб не заплутатися в них, майбутнім випускникам пропонується взяти участь у пробному #ЗНО.  

Це дасть можливість ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.

 Коли? 

Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2020 триватиме з 3 до 24 січня.

 Де зареєструватися? 

Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

 З яких предметів? 

21 березня – з української мови і літератури;

28 березня – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької).

У день проведення пробного тестування кожний зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета.

Результати пробного ЗНО для осіб, які введуть свої відповіді до спеціального сервісу, буде оприлюднено на інформаційних сторінках:

  • 27 березня  з української мови і літератури,
  • 3 квітня – з інших предметів.


Ваш надійний помічник у підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання – “Тренажер ЗНО” від “Всеосвіти”. Це сучасний онлайн-сервіс, який допоможе не лише перевірити знання теоретичного матеріалу, але й виховати уважність, вдумливість, а також навчить правильно розподіляти свій час. Зручний функціонал надасть змогу самостійно регулювати темп проходження тестів та обирати необхідний формат підготовки. Після проходження тестів ви зможете проаналізувати свою успішність завядки автоматичній статистиці результатів.

На вас чекає приємний сюрприз! Оформлюйте передплату та отримуйте унікальні інформаційні флеш-картки у подарунок! Вони доступні також в онлайн-форматі, тож ви значно зекономите ваш час і зможете підготуватись до тестування будь-де! 

Тренуйтесь за посиланням: https://vseosvita.ua/zno


Вас також можуть зацікавити статті на тему:

Тренажер ЗНО – найефективніший помічник кожного випускника

Освітяни – за скасування ЗНО-2020: створено петицію

Джерело: УЦОЯО