Дуже прості та показові цифри: на сьогоднішній день у нас по всій галузі ІТ, якщо подивитися на склад студентів/студенток, то студенток серед них лише 15%.
І це при тому, що у школярок середній бал ЗНО з математики вищий за бал у хлопців. Це ми називаємо нереалізованим потенціалом – дівчата мають більші здібності до ІТ, але чомусь їх не не так сильно приваблює сфера ІТ.
Ці перекоси ми хочемо прибрати. Ми маємо дівчат переконати, що це сфера, де вони можуть реалізувати свій потенціал, високооплачувана сфера, – підкреслив Єгор Стадний.
Читайте також: Викладачі вишів, що «ростуть» як науковці, отримають надбавки; решту звільнятимуть
Користувач:
Кочевих Олег Олександрович