Понад 1,8 тисяч вступників у магістратуру «Права» та «Міжнародного права» отримали сьогодні рекомендації до зарахування на бюджет. Ці місця вже другий рік поспіль були розподілені за широким конкурсом, тобто надані не у конкретні виші, а «пішли» за кращими вступниками в обрані ними університети.
Рекомендації отримали:
► 1760 вступників у магістратуру «Права»;
► 90 вступників у магістратуру «Міжнародного права».
Списки оприлюднять приймальні комісії вишів, яким уже надійшла відповідна інформація в ЄДЕБО.
Вступники можуть перевірити, чи одержали рекомендацію на бюджет, на сайті, заповнивши у формі запиту потрібні дані: https://vstup.edbo.gov.ua/
Виконання вимог до зарахування:
До 18-ї години 10 серпня – подання документів рекомендованими вступниками;
До 12-ї години 11 серпня – зарахування до вишів.
До 15 серпня – переведення на вакантні бюджетні місця.
Цьогоріч вступні випробування в магістратуру «Права» та «Міжнародного права» проходили за технологією зовнішнього незалежного оцінювання.
Вступники складали:
♦ єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови – англійської, або німецької, або французької, або іспанської.
♦ єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) з Права та Загальних навчальних правничих компетентностей.
Загалом 2019 року на «ЗНО в магістратуру» для вступу на «Право» та «Міжнародне право» зареєструвалися понад 16 тис осіб. Під час основної сесії участь у тестуванні взяли понад 14 тисяч осіб, з яких майже 63% успішно пройшли єдине фахове вступне випробування.
Під час додаткової сесії тестування проходили 23 учасники, з яких 18 подолали його успішно.
Результати були розміщені в електронних кабінетах учасників на сайті УЦОЯО. З 10 до 23 липня ті, хто пройшов «ЗНО в магістратуру», мали подати заяви до обраних вишів.
Посилання на МОН: https://mon.gov.ua
Користувач:
Кремзель Дарія Андріївна