Петиція №22/067540-еп зареєстрована 30 липня 2019 року. Її автором є Костянтин Бідний.
У тексті петиції йдеться про те, що з учнями потрібно проводити роз’яснювальну і виховну роботу щодо гуманного поводження з тваринами:
Ввести в школах та дошкільних закладах обов'язковий урок гуманного поводження з тваринами у зв'язку з частими випадками дитячої зооагресії. Роз'яснювальна та виховна робота серед дітей та підлітків попередить на ранніх етапах насилля над тваринами, що відповідно знизить рівень домашнього насильства та різних інших проявів подальшої злочинності.
Наразі петицію підписало лише 253 особи. До збору необхідних підписів залишається 90 днів.
Нагадаємо, 11-річна школярка організувала майстер-клас, щоб зібрати кошти для допомогти тваринам.