15 лютого 2019 о 13:42
0 0

Доповнена реальність: нові можливості для вчителів

Пропонуємо добірку корисних додатків для доповненої реальності. Їх можна використовувати на будь-яких уроках.

Відвідати картинні галереї Лувру, погуляти вуличками Риму, побачити сузір’я Орла, читати книгу і бачити улюблених персонажів перед очима – усе це можливо зробити за допомогою доповненої реальності, яка змінила наше сприйняття навколишнього світу. Усе, що вам потрібно для того, аби поринути у віртуальний світ – це спеціальні додатки, які завантажуються на ваш гаджет.


 Sky Guide AR та SkyView 

Неосяжні простори космосу наче у вас на долоні завдяки додатку Sky Guide. Програма може відрізнити супутник від комети чи сигнальних вогнів літака. Додаток потрібно завантажити на телефон, увімкнути камеру і навести на нічне небо, і одразу ж Sky Guide з’єднає зірки у сузір’я, а також видасть усю відому інформацію про планети із Сонячної системи.

Для пристроїв на Android додаток є безкоштовним. Sky Guide AR можуть завантажити користувачі смартфонів на IOS, і це коштуватиме $ 2,99.


 Аліса в країні чудес 

Пригоди Аліси у країні чудес продовжуються і цього разу ілюстрації Євгенії Гапчинської оживуть за допомогою доповненої реальності. Потрібно на ваш гаджет завантажити додаток WONDERLAND – AR, запустити його і навести камеру на картинку.

Таке читання неабияк захопить дитину і подарує їй позитивні емоції.


 Atom Visualizer 

Хочете побачити, як влаштований наш світ, рухаються атоми, електрони, на що вони зрештою схожі? Це можливо за допомогою додатку Atom Visualizer. Він використовує доповнену реальність для створення тривимірних анімаційних візуалізацій моделей атома у реальному часі. Ви лише використовуєте камеру свого смартфону, а програма робить усе за вас.


 Star Walk 2 

Це інтерактивний гід по зірках і сузір’ях, і водночас додаток для пошуку і спостереження зірок, планет та інших небесних тіл на карті зоряного неба.

Достатньо навести камеру на небо і на екрані з’являться зірки – точне відображення карти зоряного неба з усіма об’єктами у їхньому правильному розташуванні.


 Aurasma 

Додаток, який може розпізнавати візуальні образи в реальному часі. Ви направляєте камеру пристрою на один із оточуючих об’єктів, програма розпізнає образ та відповідним чином замінює його або доповнює. Також додаток має певні обмеження.

Наприклад, ви не зможете розпізнати проїжджаючу повз машину, але можна розпізнати фасади будівель.


 Explain Everything 

Для того, щоб наочно пояснити різні способи рішень того чи іншого завдання, рівняння, теорії, викладачі можуть роз'яснювати матеріал, використовуючи відео за допомогою сервісу Explain Everything.

У такий спосіб учні зможуть згадати покрокову інструкцію вирішення тієї чи іншої задачі, сидячи у себе вдома або ж в бібліотеці.


 3D Artist 

Цей додаток перетворює звичайну розмальовку на об’ємний 3D-малюнок. Розмалюй Дракончика, Машину або Будиночок, відкрий додаток, наведи камеру на свій малюнок так, щоб він повністю відображалася на екрані та спостерігай чарівне перетворення.


 Вебінар – “Доповни свою реальність” 

28 лютого о 20:00 годині на нашому сайті відбудеться вебінар на тему “Доповни свою реальність”, спікеркою якого є Ярослава Бондар. Ви матимете змогу ознайомитися із поняттям доповненої реальності та навчитесь використовувати її на своїх уроках. Це буде дуже захопливий вебінар. Не пропустіть! 

Взяти участь: https://vseosvita.ua/webinar/dopovni-svou-realnist-43.html


Нагадуємо, раніше “Всеосвіта” писала про технологічний стартап Live Animations, який створює доповнену реальність у дитячих книжках.