Сьогодні о 16:00
Вебінар:
«
Труднощі навчання: дискалькулія. Практика та досвід роботи
»
Взяти участь Всі події
23 жовтня 2020 о 18:51
0 0

Запрацювали "гарячі лінії" для скарг щодо недотримання безпечних умов освітнього процесу, – МОН

Телефони “гарячої лінії” працюватимуть з понеділка по п'ятницю.

Переважно більшість закладів освіти ретельно дотримується усіх рекомендованих протиепідеміологічних заходів. Однак, у деяких школах до них ставляться поверхово. Відтепер, про будь-яке недотримання безпечних умов освітнього процесу, громадяни можуть повідомити Державній службі якості освіти.

Телефони “гарячої лінії” Служби для звернення громадян:

  • з питань загальної середньої та дошкільної освіти: (044) 236-10-50;

  • з питань вищої освіти: (044) 236-33-58, (044) 236-34-31.

Час роботи “гарячих ліній”: понеділок – п'ятниця з 9:00 до 18:00 (крім вихідних і святкових днів).  

З огляду на ситуацію з поширення COVID-19 в Україні, Державна служба якості освіти та її територіальні органи також організовують позапланові очно-дистанційні інституційні аудити, які ініціюють самі ЗЗСО.

Нагадаємо, нещодавно Олена Фіданян, директорка Департаменту освіти й науки Києва, опублікувала лист-звернення до освітян міста, у якому закликала вчителів дотримуватися протиепідемічних заходів у приміщеннях шкіл під час канікул.

Джерело: https://vse.ee/tcx


Також вас може зацікавити: Майже 540 тис. гривень на дезінфекційні засоби: уряд ухвалив рішення