Щоб додати свій заклад освіти на платформу, перейдіть до розділу Заклади освіти (електронні) та натисніть кнопку «Додати новий заклад».
Додати новий заклад освіти
В новому вікні впишіть назву закладу → вкажіть тип закладу → за бажанням додайте фото → в кінці налаштування натисніть «Зберегти».
Додати заклад
Щоб продовжити налаштування, натисніть кнопку «Кабінет адміністратора закладу».
Почати налаштування закладу освіти
У кабінеті ліворуч знаходиться меню з налаштуваннями, які вам необхідно поступово заповнити.
Меню з налаштуваннями
Тут же на головній сторінці натисніть напис «Редагувати», щоб додати основну інформацію про заклад освіти.
Додати основну інформацію про заклад освіти
Щоб додати вчителів, на сторінці «Персонал» натисніть кнопку «Додати» → у вікні оберіть вкладку «Додати по ID-коду» → введіть код (тільки цифри) чи посилання на профіль вчителя (якщо він є користувачем сайту Всеосвіта) → доповніть інформацію → збережіть налаштування. Або оберіть вкладку «Додати власноруч» та заповніть поля (ПІБ, дата народження, телефон, електронна адреса, дані документів, посада, стать, професія та ін.).
За такою схемою додайте всіх вчителів закладу.
Як додати вчителя
Відкрийте комірку «Офіційні представники учнів», щоб додати дані та інформацію про батьків учнів: натисніть кнопку «Додати представника» → у вікні вкажіть ПІБ, телефон та інші дані представника дитини → збережіть налаштування.
Як додати офіційного представника учня
Щоб додати семестр, оберіть в колонці ліворуч комірку «Семестри» → на сторінці натисніть кнопку «Додати семестр» → у відкритому вікні вкажіть навчальний рік → номер семестру → оберіть через календар початок та кінець семестру → збережіть налаштування.
Як додати семестр
Якщо вам потрібно додати зміну для закладу освіти, оберіть комірку «Зміни» → на сторінці натисніть кнопку «Додати зміни» → у вікні перевірте навчальний рік та семестр → додайте назву та опис зміни → вкажіть максимальну тривалість заняття (у хвилинах) → збережіть налаштування.
Як додати зміну
Якщо ви хочете налаштувати графік дзвінків для вашого закладу освіти, оберіть комірку «Розклад дзвінків». Натисніть кнопку «Додати розклад» → у новому вікні вкажіть зміну → додайте назву для розкладу → збережіть налаштування.
На цій же сторінці натисніть кнопку «Додати рядок» → в новому вікні вкажіть номер уроку → додайте час його початку та закінчення. Далі за такою ж схемою по черзі додайте наступні уроки та час до них.
Як додати розклад дзвінків
Щоб дати назву корпусу, відкрийте сторінку «Корпуси» → натисніть кнопку «Додати корпус» → в спеціальному полі вкажіть назву для нього та збережіть.
Як додати корпус
Якщо ви бажаєте вказати інформацію про кабінет вашого класу або предмета, оберіть комірку «Кабінети». Далі натисніть кнопку «Додати кабінет» → у новому вікні оберіть ваш корпус → дайте назву кабінету → додайте його спеціалізацію → вкажіть площу в м2.
Інші кабінети можна додати за попередньою схемою.
Як додати кабінет
Щоб доєднати предмети до закладу освіти, вам потрібно: відкрити комірку «Предмети» → натиснути кнопку «Додати предмет» → у вікні обрати потрібний предмет зі списку → за потреби додати його скорочену назву → вибрати іконку → зберегти налаштування.
За цим же алгоритмом додайте інші предмети.
Як додати предмет
Далі додайте класи: на сторінці «Класи» натисніть кнопку «Додати клас» → у вікні впишіть назву класу → вкажіть класного керівника → збережіть налаштування.
У такий же спосіб додайте інші класи.
Як додати клас
Після того як ви додасте класи, необхідно приєднати до них учнів.
На сторінці «Учні» натисніть кнопку «Додати учня» → у новому вікні оберіть зі списку потрібний клас → нижче під написом «Додати одного учня» заповніть поля з даними учня (ПІБ/ПІМ, дата народження, стать, фото тощо) або натисніть вкладку «Додати декількох учнів» та додайте ПІБ/ПІМ учнів одним списком (кожен учень з нового рядку) → для завершення внизу натисніть кнопку «Додати».
Як додати учнів
Після цього додайте журнал: на сторінці «Журнали» натисніть кнопку «Додати журнал» → у вікні оберіть зі списку ваш клас, предмет → вкажіть семестр, вчителя, систему оцінювання, формат (без підгруп/з підгрупами) → збережіть налаштування.
Як додати журнал
Відкрийте цей розділ, щоб переглянути вже додані журнали. Також ви можете одразу перейти на будь-яку сторінку електронного журналу, натиснувши на потрібний клас (див. нижче).
Додані журнали
Щоб створити розклад уроків для закладу освіти, на сторінці «Розклади» натисніть кнопку «Додати розклад» → у вікні додайте назву для вашого розкладу → вкажіть дату початку та закінчення дії розкладу → оберіть кількість занять в одному дні → збережіть налаштування.
Щоб оформити та заповнити створений розклад, натисніть кнопку «Налаштування», як показано нижче в анімації.
Як додати розклад занять
Щоб надати або навпаки обмежити доступ для інших вчителів, перейдіть на сторінку «Доступи». Натисніть кнопку «Додати» → у вікні вкажіть рівень доступу (вчитель-предметник, класний керівник (адміністратор класу), аудитор, адміністратор закладу) → оберіть співробітника зі списку, навчальний рік та клас → додайте інші налаштування, що залежать від рівня доступу цього вчителя.
Як налаштувати доступ
За бажанням ви можете додати персональний стиль колонок для своїх уроків, які потім можна буде обрати в електронному журналі.
Для цього у вкладці «Типи уроків (колонок) в класах» натисніть кнопку «Додати» → у вікні оберіть клас → тип уроку АІКОМ (тільки для власників підписки Преміум + АІКОМ) → додайте назву для колонки → впишіть скорочену назву → оберіть стиль (забарвлення колонки) → збережіть налаштування.
Як додати тип уроків
Менеджерка:
Поліщук Катерина Вікторівна