Заняття з логіко-математичного розвитку за допомогою медіа ресурсів для дітей дошкільного віку.
Заняття побудоване в ігровій формі.
Мета:формувати бажання пізнавати нове,продовжувати вчити дітей оперувати цифрами, закріплювати вміння співвідносити кількість предметів із цифрою, вправляти в розрізненні кількісної та порядкової лічби , визначати суміжні числа; кількісний в межах 5.
Матеріал:Математика Урок 1 Кількісний та порядковий рахунок, "Школа Prometheus", тест"Кількісний та порядковий рахунок",C. Маршак"Від одного до десяти"
Хід заняття
Пропоную дітям утворити коло.
Треба всім нам привітатись , «Добрий день!» Дружно голосно сказати: «Добрий день!» Вліво-вправо повернутись, Туди-сюди усміхнутись: «Добрий день!»
Дружно всі, не відставайте, Одне одного вітайте: «Добрий день!»
Сьогодні у нас з вами заняття з математики, і пропоную розпочати заняття з ознайомленням веселого віршика: C. Маршак"Від одного до десяти"
(Вихователь показує потрібну цифру під час читання вірша)
Будьмо знайомі Ось ОДИН, чи ОДИНИЦЯ,- І тонка, й пряма, як спиця. А оце ось цифра ДВА. В неї кругла голова, Довгий хвіст, зігнута шійка,- Отака, як бачиш, двійка! Перші цифри - дві сестри, ось і третя - цифра ТРИ. Трійку, третій із значків, Складено із двох гачків. Ось ЧОТИРИ жартівливо Віпинають лікоть вліво. Потім вийшла погулять На папері цифра П'ЯТЬ, Руки вправо простягнула Ніжку бубличком загнула.
Вихователь: А зараз ми з вами будемо подорожувати у країну Математики.
вмикаємо Подорож до Країни Математики
Вихователь: Вам сподобалось? Ви все запам’тали? (Відповіді дітей)
Отже, ми зараз перевіремо, хто зможе допомогти Їжачку

Вихователь: Яки, ви молодци, усі впорались! Наступне завдання. Я буду називати числа, а ви назвіть його сусідів. ( Називаю числа, а діти — їх сусідів). Число 2 — сусіди 1, 3; число 3 — 2 і 4; число 1 — сусіди 0 і 2; число 4 — сусіди 3 і 5;
А зараз ми з вами пройдемо тест з героями вашего улюбеного мутфільму Тест