Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

9 лютого 13:57

Заняття для дітей за темою: "Навіщо чистити зуби?"

9 лютого у світі відзначають Міжнародний день стоматолога. З нагоди міжнародного Дня стоматолога, а такж з метою: ознайомити дітей із значенням зубів для організму людини, вказати на необхідність бережливого ставлення до зубів, ознайомити дітей з правилами користування зубною щіткою, прищеплювати культурно-гігієнічні навички, пройшло заняття: 9 лютого у світі відзначають Міжнародний день стоматолога. З нагоди міжнародного Дня стоматолога, а такж з метою: ознайомити дітей із значенням зубів для організму людини, вказати на необхідність бережливого ставлення до зубів, ознайомити дітей з правилами користування зубною щіткою, прищеплювати культурно-гігієнічні навички, пройшло заняття: "Навіщо чистити зуби?"

Ми довідаємося, як потрібно доглядати за зубами, щоб вони не хворіли і довгий час були вірними помічниками у процесі травлення.

Перегляд відео “Експеримент із мушлею”

Милослава вирішила дізнатися, чому руйнується емаль зубів. Дівчинка відшукала відео досліду, який допоміг їй це з’ясувати. Перегляньте і ви це відео.

https://www.youtube.com/watch?v=GhGvYyQYnUA

Зубна емаль за складом подібна до мушлі. І кислота руйнує її так само, як зруйнувала мушлю. Аби захистити зуби, про них треба дбати — ретельно чистити після їди. А ще споживати менше солодкого — мікроби, які мешкають у ротовій порожнині, перетворюють цукор на кислоту.

Возможно, это изображение крокодил и текстПерегляд відео https://www.youtube.com/watch?v=6NG1N0HkiMk

Читайте також: