Дитина нічого не робить? Кричить чи капризує в чергах до лікаря чи в магазині? В дитини нервозність, дратівливість, погано спить вночі?
Причиною цього може бути постійне перебування дитини з гаджетами! А чому вона постійно з телефоном? В туалеті, в спальні, на кухні, по дорозі ... Їй нудно, вона не має і не вміє себе чим зайняти!!!!
ПОРАДИ БАТЬКАМ "ЯК ВІДУЧИТИ ДИТИНУ ВІД ГАДЖЕТІВ!"
Пропонувати "смачну " альтернативу дітям , а саме ігри:
- НАСТІЛЬНІ (лото, пазли ,кубики, розвиваючі з фішками);
- ІГРИ ДЛЯ ПОДОРОЖЕЙ (використовуються , коли дитина в черзі, в машині.Вони є на магнітах, в металевих скриньках і ін.);
- ІГРИ З ІСТОРІЄЮ (слова "на букву", міста, транспорт, овочі та фрукти і ін.).
"Няня" (доручити дитині побути нянею дома. Звільнити себе від роботи).
"Мамо, а ти сама в телефоні!". Тобто, треба самому відучитися від телефону . Заборонити собі- тоді дітям! В межах дому- одні правила для усіх!
"Не їсти з гаджетами!", "Не грати в туалеті!"- сформувати правила в родині!
Не використовувати телефон, як засіб проти істерик ! (Не давати телефон дитині, коли вона плаче чи капризує , говорячи слова "На, тільки не плач!") .
Не давати гаджети за годину до сну. (Організм перед сном протягом години переходить у стан спокою, заспокоюється нервова система).
"День без гаджета!" (встановити один родинний день без комп'ютера і телефона . Дзвінки , втім , дозволяються!) .
"Зона вільна від гаджетів!" (встановити, наприклад, зал або спальню без використання телефона чи комп'ютера. Спробувати продивитися фільм чи обговорити щось цікаве - чим і займе всю родину).
ГОЛОВНЕ, пам'ятайте:
1. Змінюйте сімейну систему, а не дитину!
2. Пропонуйте "смачну" альтернативу.
3. Сформуйте правила користування гаджетами для усіх в родині.
4. Пам'ятайте про безпеку дитини в онлайн.
5.Головне- по-іншому проводити час в родині! Все можна змінити!
6. Пам'ятайте, що ви найкращі батьки! Тому робите порядок з собою, а потім з дитиною.
Бажаю успіху!