Вітаю всіх, знайомих і незнайомих мені, друзів Всеосвіти з чудовим святом, який об'єднує всіх нас! Бажаю всім мира, здоров'я, і щоб як можна скоріше наступив час, коли всі ми будемо пишатися своєю країною, відношенням до освіти, до
педагогів, до мистецтва!
Хай цвіте Україна!