У нашому садочку 17.09.20202р п.рой шло свято -квест " Свято гарбузової каші". Дотримуючись правил адаптованого карантину , пришлось змінити сценарій: разом не зустрілися "гарбузові родичі", не було загальних хороводів та пісень. Але, кожна група пройшлася по 6 станціям: "Гарбузовий театр", " Віршики з грядки", "Фольклорний віночок", " Гарбузові перегони", " Гарбузові витинанки", подивилася виставку -поробок з овочів та фруктів (яку зробили батьки з дітьми) та, після такої мандрівки, із задоволенням скуштувала смачну гарбузову кашу. Це свято принесло велике задоволення дітям.
