Жінки, як квіти.
Всі мають свій наряд та аромат.
Не намагайтеся усіх нас зрозуміти.
Бо буде, як у шахах- шах і мат.
Жінки, як квіти. Кожна особлива.
І кожна з нас несе своє життя.
А у душі, ми , як маленькі діти.
Радіємо, сумуємо і в нас є почуття.
Жінки, як квіти. Ніжні й неповторні.
Хтось з тонкою натурою, хтось - ні.
Але усі ми , прагнемо любові.
Як квіти - сонечка при дощовому дні.
©Інна Карауш 

