Закрий небо над нами, Господи!!!!
Бо ніхто твій народ не чує ..
Стільки сліз вже і крові людської,
ну а ворог ще більше лютує..
Он хати край дороги розбиті..
Матері своїх діток ховають..
Скільки ж треба ще крові пролитої?!
Тільки небо, мабуть, одне знає ..
Як же хочеться раптом прокинутись
наче всього цього і не було..
Та сирени вий в серці молотом..
Так щоб пам’ять на вік не забула ..
Закрий небо над нами, Господи!
Дай же дітям твоїм ще пожити!!
Так, ми вистоїм, відбудуєм все,
але рана вже ця на століття …
05.03.2022
©Інна Карауш
@panfilova816