"Я все пам'ятаю"
Я пам'ятаю той день, що змусив всіх нас тікати..
Я пам'ятаю той день, що змусив серце стогнати..
Я пам'ятаю той час, коли в очах біль та смуток
Я пам'ятаю всіх нас, коли не можеш збагнути..
-"Що далі? Що з нами буде?"-кричало серце у грудях..
Лише лунали сирени, і швидко гинули люди..
Я пам'ятаю усе..цю кожну мить хвилювання..
Валіза, діти..і все...саме пусте існування.
Я пам'ятаю ту мить..коли дитина в обіймах..
В обіймах тата - мовчить..І сльози крапають вільно.
Він каже:" Все, час іти..збирайтесь .все буде добре".
А у душі все кричить...і гучно пульс б'є за обрій.
Я буду все пам'ятати, цього навік не забуду!!
І хочу всім я сказати:" Цінуйте дім, наші люди!
Цінуйте кожну хвилину, що з рідними в спілкуванні
Бо може скластися так, що буде це вже в останнє.."
Я пам'ятаю той день...
Я кожну мить пам'ятаю..
Щоб не було більше так...Ніколи!!
Всім серцем усім я бажаю!🇺🇦
©Інна Карауш