А ти запам'ятай одну на світі річ-
що більш за все нам треба цінувати.
Життя, близьких, людей, з якими пліч-о-пліч,
коли всі поруч - вас нікому не здолати .
Ви бережіть серця - тих люблячих людей,
що вам ніколи не давали сумувати.
Ви бережіть вогонь - тих люблячих очей,
що інколи, вам не давали спати.
Ви бережіть себе, цінуйте кожну мить,
адже життя - одне і треба жити зараз .
В цей день, цю мить, хто поруч- обійміть.
Ви бережіть любов, хоч щоби там не склалось...
©Інна Карауш 