Сьогодні ми запалимо свічки
За тих, хто вже ніколи не зуміє
Попити кави, на прогулянку піти
На небі їхня зірка вже ясніє.
Сьогодні разом пригадаємо усіх
І неважливо, що це за людина.
Щоб кожен з українців пам'ятати зміг
Якого горя натерпілась Україна .
Запалимо свічки, помовчимо
Хай їхні душі вже не знатимуть тривоги.
А завтра, щиро в Бога попросимо
Щоб тільки світлий в нас усіх були дороги.