І знову в небо янголи злетіли
Це наші люди, сім'ї, малюки.
І знову біль та горе нашу землю вкрили
Розкидані по вулиці ляльки.
Це наші люди, Боже, гинуть люди!
Це мирні мешканці, що спали уночі.
І тільки тиша..знову біль у грудях.
Палають свічки, і весь світ мовчить..
З небес за нами дивляться їх душі
Їм вже не боляче, їм зараз не болить
Вони благають:"Зупиниться, люди"!
Коли цей білий птах уже до нас злетить?
Людей вже не повернеш...скільки ще нас треба?
Вони благають миру небеса для нас.
Запалим свічки...з поглядом у небо
За них, чий промінь уночі назавжди згас...
Біль...важко...тримаймося
©Інна Карауш 