*
Вже осінь станцювала своє танго.
Відголосили гуси над селом.
Зима невдовзі, мов небесний янгол,
Змахне над світом чарівним крилом.
Прийде до нас пухнаста, ясноока,
Огорне білим дивом всі поля.
У край наш принесе і мир, і спокій,
Мов ніжним цвітом, розцвіте земля.
Недаром називають – чарівниця.
Вона ж несе й дарує нам дива,
Летить понад світами, мов жар-птиця.
Надія світла в серці ожива.
Зима принесе втіху й насолоду.
Душі хай не торкнуться холоди!
Ми проспіваєм цій чаклунці оду,
Красу її полюбим назавжди.
... Вже осінь станцювала своє танго,
Невдовзі відлетить в незнану даль.
Роботу всю зробила бездоганно.
От лиш в душі залишила печаль...
Оксана Козак
15.11.2023