*
Я друзям тепла принесу у долонях,
Промінчик із серця свого я віддам,
Із радістю ніжність розсиплю по скронях,
Привіт найщиріший з душі передам.
Зігріє тепло хай в осінні тумани,
А сонячний промінь торкнеться душі,
Ніколи любов хай в серцях не зів'яне,
На щастя хай ллються осінні дощі.
Хай затишок й спокій серця заполонять,
Цілунки пошлю і листочки надій,
Хай хмари холодні добро не заслонять
І здійсняться задуми й тисячі мрій!
Оксана Козак