В цій осені ще трохи є тепла.
В останніх днях -- краплина божевілля.
І дрібка ягід, і тонкà імла,
І виноградів жменька для похмілля.
І тихий шурхіт всохлих очеретів,
І пріле листя купами в мішках.
І стогін сухоцвітів у букеті,
І гілля... голе гІлля у садах.
А в осені ще трохи є тепла...
В м'якій хустині, з китицями низом,
У хризантемах, вицвівших до тла,
І у багаттях, тріскаючих хмизом.
У чашці чаю з трав'яним смакòм,
В пухких оладках з дрібкою ванілі,
І у какао з теплим молоком.
В казкових снах. І в жовтій заметілі.
Тепло ще є...
09.11.2021
Людмила Галінська