*
Реальність холодніша...
В offline листопад,
присутній у повітрі напів ігристий чад...
Убивча елегантність листопадевих сцен,
як непомітна посмішка,
а може як Шопен...
Незмінна каліграфія стирання сліпоти
і володіння тишею і зібраність води...
Наближення до темної осінньої стіни,
сезон переосмислення і зцілення вини...
Він повноцінно живиться грибницями реприз,
в холодних зорях спалює
весь недоречний хмиз,
нічого не применшує,
хоч й стишує забіг,
гукає на вечерю й ступає на поріг...
Реальність все темніша...
На часі листопад...
Із ночі висипає вогні сухих лампад,
спокійно так фліртує із кадрами зими
й у титрах пише впевнено:
"Лишайтеся людьми!"
©️ Любов ФедоРусь