Коли музику слухаю - в кольорі бачу--
усі ноти у гамах , чи в долях , чи такт....
Є такі , від котрих , вся розчулившись -плачу!!
Але є , й що не входять у душу ніяк!!
Люблю ноти , що жовті ,у них сонячні..тіні.!!
Їх би слухала довго , та вічно , мабуть!!
У тих нотах краса вся - моєї країни...
і пора , що осіння....і могутності суть!!
Люблю в музиці ноти , в тонах, що пастельні!
Ними - тут розквітають усі почуття!
Вони - лагідні й милі.... і часом -- агресивні...
і....тоді звук такий , мов на грані життя!!
А є -ніжності ноти! І -колір в них--білий!
І тих нот ,чисті звуки ,захоплюють дух!
Звуки смерті - страшні,а ще сумно-пасивні!!
Вони чорні в тонах... й сильно ріжуть вам слух!
Та.... терпіти не можу , усі ноти рожеві--
ЛІСТ славетний їх також не дуже любив!!
Фальш , лукавість і зрада- то звуки плачевні....
А ще ноти рожеві - то суціль, негатив!!
Сам Бетховен любив ноти сірі й зелені,
любувався він ними і шедеври писав!
Дальше плакав так щиро ,і.... міняв на пастельні...
і без слуху вкладав - до чарівних октав!!
А...маестро Чайковський, любив ноти , що сині!!
(При нагоді найменшій - він то всім говорив!!)
В тому кольорі він сотворив "ЛЕБЕДИНЕ"...
і "ЛУСКУНЧИКА" з ніжною "ФЕЄЮ ДИВ"
І... звучать кольори! НІЖНО музика ллється..
Серце - тоне в любові і радіє душа!!
А десь там угорі із ОРФЕЄМ сміється
Каліопа !! Й.... як муза , надиха на вірша!!
" КОЛІР НОТ" 05.11.2023. М. Г. ( ГАЛИЧАНКА)