Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Літо без стресу: психоемоційна підтримка дітей з ООП у період канікул
»
Взяти участь Всі події
Опубліковано 6 листопада 2023 о 13:04
12 0
1 2 2 2

***

Коли музику слухаю - в кольорі бачу--

усі ноти у гамах , чи в долях , чи такт....

Є такі , від котрих , вся розчулившись -плачу!!

Але є , й що не входять у душу ніяк!!

Люблю ноти , що жовті ,у них сонячні..тіні.!!

Їх би слухала довго , та вічно , мабуть!!

У тих нотах краса вся - моєї країни...

і пора , що осіння....і могутності суть!!

Люблю в музиці ноти , в тонах, що пастельні!

Ними - тут розквітають усі почуття!

Вони - лагідні й милі.... і часом -- агресивні...

і....тоді звук такий , мов на грані життя!!

А є -ніжності ноти! І -колір в них--білий!

І тих нот ,чисті звуки ,захоплюють дух!

Звуки смерті - страшні,а ще сумно-пасивні!!

Вони чорні в тонах... й сильно ріжуть вам слух!

Та.... терпіти не можу , усі ноти рожеві--

ЛІСТ славетний їх також не дуже любив!!

Фальш , лукавість і зрада- то звуки плачевні....

А ще ноти рожеві - то суціль, негатив!!

Сам Бетховен любив ноти сірі й зелені,

любувався він ними і шедеври писав!

Дальше плакав так щиро ,і.... міняв на пастельні...

і без слуху вкладав - до чарівних октав!!

А...маестро Чайковський, любив ноти , що сині!!

(При нагоді найменшій - він то всім говорив!!)

В тому кольорі він сотворив "ЛЕБЕДИНЕ"...

і "ЛУСКУНЧИКА" з ніжною "ФЕЄЮ ДИВ"

І... звучать кольори! НІЖНО музика ллється..

Серце - тоне в любові і радіє душа!!

А десь там угорі із ОРФЕЄМ сміється

Каліопа !! Й.... як муза , надиха на вірша!!

" КОЛІР НОТ" 05.11.2023. М. Г. ( ГАЛИЧАНКА)