Між нами осінь...така тиха...
Весна і літо -- відцвіли.
Дощ за вікном тихенько хлипа,
В калюжах пів відра води.
Між нами осінь...Вся руденька.
Жадана. Вічна. Молода.
У неї спецій ціла жменька,
Та не для нас...Трохи шкодà.
Між нами осінь... З листопадом,
З морозом перших сивих вій.
Летять думки, летять каскадом.
І тихий стогін. Біль німий...
04.11.2021
Людмила Галінська