Дівчино, ви не підкажете, як пройти до метро? - запитала мене жінка в чорній куртці, поправляючи чорну сумку на плечі.
Я якраз поверталася з пробіжки і розглядала соковиті каштани під ногами, поринаючи в дитинство.
- Вам який шлях? Так, щоб швидше або...
- Швидше швидше! - перебив голос.
- ...або так, щоб насолоджуватися? - закінчила все-таки я, показуючи рукою на алею в сторону парку.
Карі очі навпроти подивилися в бік осені у всіх своїх фарбах, потім в мої очі, знову загубилися між листям на алеї парку. Вона на кілька секунд повисла в роздумах, поправила ще раз сумку, усміхнулася і сказала:
- Так, щоб насолоджуватися...
- Тоді Вам туди... - я усміхнулася у відповідь.
- Спасибі...
Через кілька секунд і кілька кроків вона озирнулася і голосно вслід:
- Спасибі! Велике спасибі!!!
Насолоджуйтесь днем, осінню, життям!
Тому що все і так дуже швидко...
Анна Василенко