За все, що маю я безмежно вдячна Богу.
За радість ранків і за вечорів тривогу.
За всі щасливі і сумні години.
За те, що маю люблячу родину.
За вірність друзів і життя дороги.
І за "знайомих", що дають мені уроки.
За те, що можу посміхатись і любити.
Що маю здатність від життя радіти.
За кожен крок, за кожен успіх і за Щастя.
За все, що відбулося і за все, що вдасться...
Це справжнє диво- просто бути й жити.
Бачити Сонце і ловити світлі миті.
Сплітати в дні ці чарівні, ясні хвилини..
І чути ніжний спів, що з серця лине.
І знати, що найбільша насолода в світі -
все відчувати, знати, розуміти.
© Yulia Vell