Які ж колись наївні ми були.
І думали ніщо не потривожить мирні сни…
Та мріяли всі про свої потреби,
з бажаннями зверталия до неба.
Тепер ми маємо одне лиш на меті –
перемогти у цій страшній війні.
Щоб нашим хлопцям не забракло сили
здолати ворога і розпустити вільні крила.
Щоб Бог оберігав наших Героїв –
тих, хто в окопах захищають нашу долю!
І вічно в нашій пам’яті жили
ті, хто в боях за Україну полягли.
Складне життя, тернисті Воїнів дороги!
Дай Бог близької Перемоги!
Цей славний подвиг житиме в віках.
А Перемога буде виглядати саме так –
Козак сміливий з гордістю вітає мирне небо!
А іншого нам щастя і нетреба!!!!
© Yulia Vell