*
Вже й листопад постукав у віконце.
Минуло літо й осені минають дні,
А я малюю на папері сонце,
Нутром своїм кричу: – О Боже, ні війні!
Навколо горе, лихо і руїни...
ТонИ скрізь сірі, чорні барви й кольори,
А я малюю небо України
І синьо-жовті українські прапори.
А я малюю серцем перемогу.
Вже відчуваю її кроки і ходу.
Прийди нам, Господи, на допомогу,
Щоб у бою здолати кляту цю орду.
Вже й листопад постукав у віконце.
Якісь ті дні такі тривожні і сумні,
А я малюю в небі мирнім сонце,
Малюю мрії світлі, теплі, осяйні.
Оксана Козак
01.11.2023
