🍁🏵️ А завтра листопа́д, злітати листя буде,
Бо і пора. Та й вже воно летить.
І кутатись тепліше будуть люди,
Бо у повітрі дуже холоди́ть.
Тож осінь до зими вже повернула,
Поменшало і сонечка, й тепла.
А землю всю у листя загорнула,
Щоб трохи більш захищена була.
От жовтень тихо з нами попрощався
Та з клином журавлиним відлетів.
І хоч він гарно й рясно заквітча́вся,
Та час його уже сьогодні сплив.
А квіти він зали́шив листопа́ду,
Щоб на землі так чорно не було́.
Вони в життя людей внесуть розраду
І віддадуть останнє їм тепло́.
Й свою красу, надію, сподівання,
Щоб тихий сум не кра́яв їм серця́.
Тож квіти усміхну́ться на світанні
І будуть вірні людям до кінця,
Аж поки не поб’є їм пелюсто́чки
Мороз вночі і не покриє сніг.
Ще квітів цілі острівці й рядо́чки,
Але такий нестримний часу біг…
(Надія Красоткіна)